Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

XIII edycja Wystawy “Wiosna W Ogrodzie” 15-16 Maja 2015 – Gdańsk

XIII edycja Wystawy “Wiosna W Ogrodzie” 15-16 Maja 2015 – Gdańsk

Tegoroczna XIII edycja Wystawy “Wiosna w ogrodzie” odbywać się będzie w dniach od 15 do 17 maja 2015 roku, oczywiście na terenie Rënku w Gdańsku.

graj w zielone 2015
Będzie to dla nas szczególna Wystawa, ponieważ w tym roku obchodzimy swoje 20 urodziny!

Uroczystości związane z jubileuszem odbywać się będą właśnie w okresie trwania imprezy.

Wystawa Grajmy w Zielone powstała z inicjatywy Pomorskiego Stowarzyszenia Ogrodników i Projektantów Terenów Zieleni. Od 1993 roku była organizowana na terenach hotelu Posejdon. Kilka lat później na terenie nowootwartego Centrum Hurtowego Rënk zorganizowano kiermasz kwiatów rabatowych. W 2003 w wyniku zawartego rok wcześniej porozumienia pomiędzy PSOiPTZ oraz Pomorskim Rynkiem Hurtowym połączono organizację Wystawy “Grajmy w Zielone” oraz kiermaszu roślin rabatowych. Od tego roku wystawa połączona z kiermaszem pod nazwą “GRAJMY W ZIELONE” organizowana jest na terenie Pomorskiego Rynku Hurtowego “Rënk”.

Wystawa nabrała nowego charakteru i otworzyła nowe możliwości prezentacji branży ogrodniczej i nie tylko. Podczas imprezy można zapoznać się z aktualnymi trendami w zakresie projektowania i realizacji terenów zieleni, najnowszymi produktami dla ogrodu, ale również dokonać zakupów roślin, krzewów, drzewek, narzędzi, środków ochrony roślin czy mebli ogrodowych.

Od kilku lat obserwujemy duże zainteresowanie imprezą zarówno przez wystawców, jak i klientów. Ilość Wystawców kształtuje się w okolicach 300 podmiotów, zaś podczas trzech dni Wystawę odwiedza ponad 26 tysięcy klientów.

Od 2014 roku organizatorzy zmienili nazwę na “Wiosna w ogrodzie”, a we wrześniu organizują targi ogrodnicze o nazwie “Jesień w ogrodzie”.Updated: 27 kwietnia, 2016 — 5:18 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin